Nejlepší outfity našich známých krásek z tohoto týdne

Date:

Emma Drobná, Monika Bagárová či Barbora Bakošová. Všechny jsou úplně jiné a přece je spojuje láska k módě. Další známé krásky ohromily citem pro trendy kombinace!

Některé tento týden vsadily na osvědčené kombinace, jiné sáhly po výrazných barvách a střizích. V každém případě známé slovenské a české krásky opět ukázaly, že vědí, jak zaujmout. Pokud ve vašem šatníku plánujete změnu, možná vás inspiruje právě výběr toho nejlepšího, z českých a slovenských ulic.

Monika Bagárová
Česká zpěvačka Monika Bagárová se těší úspěchu i v našich končinách od doby, kdy byla v SuperStar. Zpěvačka měla vždy velmi blízko k módě, což se nezměnilo ani poté, co se stala maminka.

Během uplynulého týdne nás zaujala monochromatickým růžovým outfitem, jehož dominantním kouskem byl trenchcoat. Podobná kombinace by mohlo na jiných ženách působit kýčově, ale na talentované brunetce zafungovala na výbornou.

Barbora Bakošová
Bývalá slovenská Misska se v těchto dnech jezdí po ulicích New Yorku. Ani ona si nezapomněla do svého kufru přibalit trenchcoat, který by neměl chybět v žádném dámském ani pánském šatníku.

Na toulky proslulou Madison Square Garden Barbora sladila bílé tenisky a zvoncové kalhoty. Prim v tomto případě hrála poutavá kabelka a doplňky v podobě slunečních brýlí náušnic. Barbora vypadala jako práva Newyorčanka, která přesně ví, jaké kousky se jí hodí!

Emma Drobná
Méně je někdy víc. Toto pravidlo svým lookem potvrdila talentovaná zpěvačka Emma Drobná, která na to aby zaujala, nepotřebovala žádné výrazné kousky ani zbytečné doplňky.

Portrait of a young woman

Zpěvácká Diva efektně zkombinovala béžové kalhoty, croptop a pánskou košili. Jiné ženy by možná v takovém outfitu působily fádně, ale Emma vypadal iv tomto případě jako bohyně!

Yasmine Taty
Vždy skvělý outfit má oblečená i krásná modelka Yasmine Taty. Bývalá Misska nás tentokrát ohromila kombinací výrazných barev, která při její tmavé pokožce hrála příjemný kontrast, díky čemuž byla Yasmine nepřehlédnutelná.

Charismatická kráska zkombinovala růžový blazer a sukni s oranžovým topem. Tón v tónu hrály boty a trendy taška přes rameno.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Jak se postarat o citlivou a alergickou pleť?

Alergické reakce jsou většinou typické pro citlivou nebo problematickou...

Na SvetStromku.cz koupíte krásné vánoční stromky i další výzdobu za nízké ceny

Právě teď je nejlepší čas řešit vánoční výzdobu tak,...

Jak si můžu ověřit svou bonitu, než půjdu žádat o půjčku?

Pokud nutně a rychle potřebujete půjčit peníze, není snad...