Konečně se po opravdu dlouhé době odpoutáte od svého ex: Tři znamení zvěrokruhu se osvobodí z pout

Date:

Všechno, co vás vnitřně trápilo as čím jste bojovali, konečně pomine. Podaří se vám odpoutat emočně od vztahu, ve kterém už dlouho nejste, ale stále jste ho v sobě řešili.

Zvykli si vlastně na život ve vzpomínkách
Doposud jste v oblasti lásky prožívala opravdu náročné období. Připadali jste si, že se nacházíte mezi dvěma mlýnskými koly. Přestože jste po rozchodu potkali někoho, kdo vás okouzlil a zapůsobil na vás, ve své hlavě jste stále nosili osobu, která vám byla dříve blízká. S rozchodem se svojí ex jste se nedokázali vyrovnat. Vnitřně jste s tím nebyli vypořádáni, protože důvod rozchodu nebyl na vaší straně.

Neustále jste řešili, co všechno jste mohli udělat jinak, než jste se měli zachovat, co se dalo změnit. Ale byla to vlastně cesta do vztahového pekla.

Zatímco vy jste hledali možnosti pro obnovu svazku, vaše polovička to viděla úplně jinak a snažila se od vás emočně odpoutat. Což se jí i velmi rychle podařilo. Na vaší straně tomu však bylo jinak. Mluvíme o Vodnářích, Lvech a Racích. Tato tři znamení žila opravdu dlouho jen ve vzpomínkách a minulosti. Nedařilo se jim překonat porozchodovou fázi, neboť se o to ve své podstatě ani nesnažili. Zvykli si vlastně na život v minulosti. A v určitém směru jim to i vyhovovalo, protože byli stále navázáni na svou ex.

Hand of touching network connecting the human dots icon in business project management. Teamwork organization and brainstorm concept

Tím trpěly i jejich současné vztahy, které neuměly posunout do další roviny, neboť balancovaly na vlnách toho, co bylo kdysi. Když si to uvědomíte, bude to pro vás mimořádně osvobozující pocit. Zároveň se vám konečně podaří takto vykročit i vpřed.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Jak se postarat o citlivou a alergickou pleť?

Alergické reakce jsou většinou typické pro citlivou nebo problematickou...

Na SvetStromku.cz koupíte krásné vánoční stromky i další výzdobu za nízké ceny

Právě teď je nejlepší čas řešit vánoční výzdobu tak,...

Jak si můžu ověřit svou bonitu, než půjdu žádat o půjčku?

Pokud nutně a rychle potřebujete půjčit peníze, není snad...