Mít na kole oblečeno kvalitní cyklistické oblečení se vyplatí

Date:

Patříte k těm, kteří si potrpí na kvalitním oblečení, obuvi, bezpečnostních prvcích, různých doplňcích…? Tak to se jistě nespokojíte s běžným typem cyklistického oblečení. Vězte ale, že kvalitní cyklistické oblečení je cenově dostupné. Proto si jej může dovolit každý. Kvalitní cyklo oblečení se vyplatí mít na sobě. Nenechá vás „ve štychu“ v létě ani v zimě, na jaře ani na podzim. Neprofoukne, nepromokne, udrží vás v teple nebo bude dokonale odvádět pot a větrat. Stačí jen vybrat si ten správný typ. Jako např. když zvolíte kvalitní oblečení CASTELLI.

Oblečení, tretry a boty i doplňky

Společnost CASTELLI vznikla v roce 1876 v Itálii. Oblečení CASTELLI oblékají ti nejlepší sportovci světa, a tak si jistě nemůžete vybrat lépe. Její kořeny sahají ke slavnému krejčímu, jenž se jmenoval Vittore Gianni. 

První cyklistické oblečení ušila roku 1910 pro světového šampiona v cyklistice Alfreda Binda. Roku 1939 koupil značku Armando Castelli, který k ní přivedl mnoho důležitých klientů patřících ke špičce mezi závodními cyklisty. Roku 1974 sice značka změnila své jméno a logo, ale nic to neubralo na jejích kvalitách. 

Oblečení CASTELLI nabízelo stále nové inovace, značka přinesla oblečení s Lycrou nebo později funkční cyklistické oblečení, jež si závodníci i běžní cyklisté naprosto zamilovali. Spolupráce byla úspěšná i při dodavatelství oblečení pro závody jako Giro d’Italia a Tour de France. 

Z její nabídky si můžete koupit téměř cokoli od hlavy k patě. Jmenujme bundy, kalhoty, trička, ponožky, čepice, vesty, rukavice nebo třeba lahve na vodu.

Což takhle české kvalitní cyklo oblečení

Z našich „luhů a hájů“ můžete také kupit kvalitu. Jde o oblečení SILVINI, které je navrhováno u nás, stejně jako jsou u nás řešeny všechny důležité činnosti kolem zhotovení oblečení. Následně je v Číně ušito pod neustálým dohledem, aby bylo při výrobě dodrženo všech standardů vedoucích k nejvyšší kvalitě. 

Na bikero.cz koupíte obě značky oblečení, stejně jako např. populární a kvalitní oblečení ENDRUA. Stačí si vybrat dle vašeho vkusu a potřeb.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Svářecí technika: Tipy pro výběr nejlepší svářečky

Nelze poradit univerzální svářečku, která pro vás bude ta...

Co věnovat ženě k narozeninám

Hledáte krásný dárek nebo něco, čím byste potěšili milovanou...

Střevní mikroby mohou mít pozitivní vliv na léčbu rakoviny, říkají vědci

Lidská střeva jsou domovem obrovského množství bakterií, hub, virů...

Zkoumá lidskou sexualitu: Homosexualita jako zranění? Vědecky to neobstojí

Co přispívá ke vzniku homosexuality? Má na ni vliv...